Gdzie Kupić Typy Bukmacherskie | PORADNIK

Wiele osób zastanawia się nad tematem gdzie kupić typy bukmacherskie, wszystko w celu osiągnięcia korzyści finansowych. W sieci jest cała masa osób oferująca tzw fixy lub mecze ustawione, rzadko kiedy takie źródła są wiarygodne, dlatego trzeba mieć się na baczności i nie być naiwnym. W tym artykule przybliżymy temat kupowania typów, czy warto i na co zwrócić uwagę.

 

Na co zwracać uwagę? 

Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę, że nigdy nie ma 100% pewności że dany typ da Ci wygraną, gdyby sprzedawcy mieli dostęp do informacji o tym jak zakończy się dane spotkanie, sami by obstawiali swoje środki, a nie na tym zarabiali.

Stanowczo odradzamy kupowanie typów od osób piszących z fikcyjnych kont na facebooku, jest takich osób wiele, a naiwnych nie brakuję. Warto wiedzieć z kim mamy do czynienia.

Jeśli jesteście już zdecydowani na zakup typów bukmacherskich, warto zweryfikować skuteczność prognoz, od tego są takie serwisy jak Betrush czy Blogabet. Można tam udostępniać swoje typy, a serwis automatycznie je weryfikuje.

U nas w serwisie udostępniamy z reguły darmowe prognozy, które pomagają wygrywać – wystarczy obserwować naszą zakładkę z  TYPAMI DNIA  Jak widać na zdjęciu poniżej, nie trzeba kupować aby coś wygrać, co prawda mamy w zanadrzu zakładkę z  Typami Premium  ale uruchamiamy tą opcję w przypadku gdy 3 kupony dnia z rzędu dają zarobić. Uważamy że jest to uczciwe rozwiązanie:

 

Gdzie kupić typy bukmacherskie

 

GDZIE KUPIĆ TYPY BUKMACHERSKIE ?

Podsumowując, jeśli jesteś już zdecydowany na zakup prognoz, bądź pewny że źródło jest w 100% zweryfikowane, nie daj się naiwnym hasłom które można ujrzeć na facebookowych grupach czy fanpagach (fixed matches, 100% fix matches, 100% sure betting tips)

Zachęcamy żebyś obserwował nasze darmowe prognozy które są na stronie, czasami dają ładnie zarobić, a jedyne czego potrzebujesz to konto u LEGALNEGO POLSKIEGO BUKMACHERA

Dla obserwatorów naszej strony, mamy 20 zł na start w LV BET – ODBIERZ BONUS