Typ dnia 18.05.18 Ac Ajaccio – La Havre

Dzisiejsza oferta zakładów nie jest zbyt bogata, ale udało nam się znaleźć atrakcyjną selekcję, która bez większych problemów powinna dać wygraną. Wieczorem zostanie rozegrane spotkanie o awans do Ligue 1. Zapraszamy do zapoznania się z naszym dzisiejszym typem dnia. 

Będzie to jedyne spotkanie, bez rewanżu i w dodatku rozgrywane na stadionie Ajaccio. Gospodarze dobrze radzili sobie w tym sezonie, w całej statystyce ligi byli najlepsi pod względem gry u siebie. Na 19 spotkań przegrali tylko 2 spotkania z liderami ligi.

Drużyna gości może być dzisiaj nieco zmęczona, 3 dni temu rozgrywali spotkanie z Brest, także czasu na regenerację nie mieli zbyt dużo. Co jest istotne, w tym spotkaniu nie zagra jeden z bardziej kluczowych zawodników gości – Young.

W historii spotkań to Ajaccio było lepsze i tak powinno być tym razem, dla odważnych czysta jedynka, my gramy asekuracyjnie i stawiamy na awans gospodarzy po kursie 1.75

TYP DNIA

Ajaccio – La Havre

Typ: awans gospodarzy (1.75)

 WYNIK : MECZ PRZEŁOŻONY  

Dzisiejsze wydarzenie, najlepiej będzie obstawiać w LvBet – jest to legalny polski bukmacher oferujący w tym momencie najlepszy bonus na start ! do 1000 zł od pierwszej wpłaty oraz kasa na początek na gre.

 Zobacz naszą zakładkę z typami dnia 

 

 Przeczytaj ciekawe artykuły na blogu 

Leave a Comment