Typ Dnia: 27.04.18

Już dzisiaj czeka nas inauguracja 35 kolejki Primera Division. Dziś będziemy mieć okazję zobaczyć ciekawe spotkanie pomiędzy Levante a Sevillą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą prognozą na to spotkanie.

 

Sevilla – ostatni ich dobry występ miał miejsce w Lidze Mistrzów, gdzie podczas rywalizacji 1/8 finałów, pokonali Manchester United. Po tej wygranej, nie byli w stanie nabrać rozpędu aby radzić sobie w ligowych zmaganiach, efektem tego był znaczący spadek w ligowej tabeli. W ostatnich 6 spotkaniach strzelali mało bramek i nie odnotowali zwycięstwa. Lokują się na 7 miejscu w tabeli, mają jedynie 3 punkty więcej niż 10-ta drużyna Celta Vigo.

 

Drużyna Levante, nabrała ostatnio wiatru w skrzydła. Mogliśmy oglądać ich dobre występy w lidze, dzięki którym zapewnili sobie utrzymanie, grają bez ciśnienia, na luzie i wychodzi im to na dobre. W ostatnich 4 spotkaniach odnotowali aż 3 zwycięstwa, co tylko potwierdza ich dobrą dyspozycję.

 

Jak typujemy?

Drużyny te miały okazje się spotkać w tym sezonie, padł wówczas bezbramkowy remis. Tym razem również przewidujemy małą ilość bramek, biorąc pod uwagę słabą formę strzelecką Sevilli, stawiamy na

 Sevilla poniżej 1.5 gola w meczu  (1.80)  TYP DAŁ WYGRANĄ ( Wynik 2-1) 

 

Gdzie zagrać?

Kurs na to zdarzenie jest dostępny w Efortuna. Rejestrując się odbierzesz bonus do 400 zł od pierwszego depozytu i 10 zł na start. ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE ,,PEWNIAKI NA DZIŚ” 

Leave a Comment