Typ Dnia 17.05.18

W dzisiejszy wieczór, czeka nas barażowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze. Drużyna Wolfsburga podejmie u siebie Holstein Kiel. To gospodarze uważani są za faworyta, nie mniej jednak czeka nas tutaj bardzo ciekawe widowisko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dzisiejszą prognozą. Zobacz nasz dzisiejszy typ dnia.

ANALIZA

Z tego co obserwujemy, wszyscy tutaj grają na gospodarzy. Jednak może nie być tak łatwo. Holstein zakończyło rozgrywki w sezonie zasadniczym w pięknym stylu, wygrali wysoko swoje spotkania, wyjazdowe z Inglostadt 1:5 i pokonali 6:2 Eintracht Brunszwik. Zdajemy sobie sprawę że są to inne ligi, na innym poziomie sportowym, nie mniej jednak nie będziemy tutaj grać czystego zwycięstwa zielonych.

Gospodarze nie dawno zakończyli passę przegranych spotkań, po 3 porażkach w końcu udało im się pokonać drużynę z Koln 4;1. Dzięki temu nie spadli z ligi, teraz jest ostatnia szansa aby uratować sytuację, wyjdą zdeterminowani na boisko, chcąc strzelić szybko bramkę, liczymy na otwarte spotkanie które przyniesie bramki.

Tak wygląda nasz TYP DNIA

 

Wolfsburg – Holstein typ: powyżej 2.5  gola (2.15)

 WYNIK : 3:1 (WYGRANA) 

 

Dzisiejsze wydarzenie, najlepiej będzie obstawiać w LvBet – jest to legalny polski bukmacher oferujący w tym momencie najlepszy bonus na start ! do 1000 zł od pierwszej wpłaty oraz kasa na początek na gre.

 Zobacz naszą zakładkę z typami dnia 

 

 Przeczytaj ciekawe artykuły na blogu 

 

Leave a Comment