Typy Dnia : Finał Pucharu Anglii | Pewniaki 19.05.18

Emocje związane z Premier League już się co prawda skończyły, jednakże dziś czeka nas jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie. Dzisiaj ma miejsce finał najstarszych piłkarskich rozgrywek na świecie. W finale pucharu anglii, który odbędzie się na wembley, zmierzą się Chelsea Londyn z Manchesterem United. Zobacz jak wygląda nasz typ dnia na to spotkanie. 

ANALIZA

Drużyna Chelsea miała bardzo słaba końcówkę sezonu, w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli tylko 1 punkt. Zremisowali u siebie z Huddersfield i przegrali ostatni mecz sezonu z Newcastle aż 3:0. Ostatnia dyspozycja nakazuje nam wierzyć, że trofeum Pucharu Anglii zostanie zdobyte przez czerwone diabły.

Nieco lepiej w końcówce sezonu radzili sobie podopieczni Jose Mourinho. Na ostatnie 3 spotkania udało im się zdobyć 4 punkty, przegrywając z Brighton, remisując z West Hamem oraz pokonując u siebie skromnie drużyne Ratfordu 1:0.

Czerwone diabły będą chcieli się dzisiaj zrównać z Arsenalem, pod względem liczby zdobytych trofeów. Kanonierzy sięgnęli po puchar aż 13 razy. Stawiamy, że to oni zgarną dzisiaj Puchar.

 KUPON POLECAMY GRAĆ W FORTUNIE – TYLKO U NAS DLA OBSERWATORÓW NASZEJ STRONY – POSIADAMY 20 ZŁ NA START oraz do 400 ZŁ BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY 

 

 

TYP DNIA

Chelsea – Manchester United : Puchar zdobędzie Man Utd (1.83)

Wynik: 

 

Leave a Comment