Typy Dnia

Typy dnia

Typy dnia – W tej sekcji znajdziesz posty z naszymi typami na dany dzień. Codziennie najlepsze selekcję, które pomagają ogrywać bukmachera. Gramy również pewniaki, czy typy od naszego żużlowego eksperta. Analizując spotkania kierujemy się przede wszystkim aktualną predyspozycją danej drużyny, wnikliwie badamy ostatnie statystyki, śledzimy informację na temat absencji. Wszystkie te czynniki są kluczowe, jeśli chcemy zminimalizować ryzyko porażki u bukmachera.

 

 Tak się prezentuję nasz dzisiejszy TYP DNIA 

MeczTypKursWynik
Zurich - Larnacatyp powyżej 2.5 1.99

POTENCJALNA STAWKA 100 zł

BUKMACHERPOTENCJALNA WYGRANAZAGRAJ
247.04 zł

 

Kupon AKO na dziś

W tej sekcji udostępniamy najpewniejsze w danym dniu selekcje, z reguły są to spotkania z niskim kursem. Można zagrać je wszystkie, lub wybrać dane zdarzenie do uzupełnienia swoich kuponów. Pewniaków nie gramy codziennie, nie analizujemy spotkań z lig w których nie czujemy się pewnie. Tabela z tymi prognozami znajduje się poniżej, udostępniamy też potencjalną stawkę i ewentualną wygraną.

 

 

MeczTypKursWynik
Anderlecht - Trnavatyp 11.55
Zurich - Larnacatyp powyżej 2.51.99
ŁĄCZNY KURS3.02STAWKA 100.00.-
EW Wygrana 265.76.-

POTENCJALNA STAWKA 100 zł 

BukmacherPotencjalna wygranaZarejestruj sie

259.30zł

 

 

BukmacherBonus powitalnyOdbierz bonus

Odbierz darmowy zakład o równowartości
20 zł + BONUS do 1000 zł,
najlepszy bonus na rynku!

 

Informacje o bonusach bukmacherskich i ciekawostki piłkarskie

Zapraszamy również na naszego  bloga  gdzie udostępniamy dużo ciekawych informacji, będziesz na bieżąco z promocjami najlepszych bukmacherów. Wspieramy tylko legalne firmy, posiadające licencję ministerstwa finansów. Będziesz mógł również poczytać o ciekawostkach ze świata piłki.

Przejdź do strony głównej

Zobacz statystyki