Typy na 6 kolejkę Ligi Mistrzów | Wtorek 11.12.18

Nadszedł czas na 6 kolejkę Ligi Mistrzów. Standardowo przygotowaliśmy dla Was typy wraz z analizą na wszystkie wtorkowe spotkania. Ostatnio dobrze nam poszło, więc tym razem powinno być podobnie. Liczymy na to, że nasze prognozy pomogą Wam ograć bukmachera.

 

Liverpool FCLiverpool FC – NapoliNapoli 

 

Podopieczni Jurgena Kloopa od początku sezonu nie radzili sobie w grze defensywnej, patrząc na ostatnie spotkania, wydaje się że nieco poprawili ten aspekt gry. Ofensywne trio też nie pokazywało tego samego poziomu co w zeszłym roku. Ostatni mecz ligowy The Reds pokazał że powoli wychodzą z kryzysu, świetnie zagrał Salah i jeżeli zagra równie dobrze w spotkaniu z Napoli – To Liverpool powinien wygrać.

🔥➡️Nasz typ: wygra Liverpool (1.64)

 

FC BarcelonaFC Barcelona – Tottenham HotspurTottenham Hotspur 

 

Od wczoraj dochodzą do nas informację, że Katalończycy wyjdą na to spotkanie w mocno okrojonym składzie, powodem takiej decyzji trenera jest już awans z pierwszego miejsca w grupie. Oczywiście, nie jest to fakt przemawiający za tym, że Tottenham będzie miał przed sobą łatwe spotkanie. Zawodnicy z ławki będą na pewno chcieli pokazać się z dobrej strony i wykorzystać daną im szansę. Uważamy że będzie to otwarty mecz w którym padnie powyżej 2.5 bramek

🔥➡️Nasz typ: powyżej 2.5 gola (1.53)