Typy na Chorwacja – Anglia | Półfinał Mistrzostw Świata

Dzisiaj czeka nas drugi półfinał tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Chorwacja podejmie Anglię. Kto dołączy do wielkiego finału gdzie czeka już Francja? Sprawdźcie nasze prognozy na ten mecz.

 

Typy na Chorwacja – Anglia

Chorwacja, czyli zespół który pokazał, że może grać i wygrywać z najlepszymi, są doskonale zorganizowani, mają bardzo szczelną obronę i mocny atak. Mogą być zmęczeni fizycznie i psychicznie po 2 ostatnich dogrywkach, bierzemy ten fakt pod uwagę, nie mniej jednak uważamy że zawodnicy są na tyle doświadczeni, że będą wiedzieli jak poradzić sobie z tym problemem.

Anglia, zespół który nie miał aż tak pod górkę jak ich przeciwnik. Podczas meczu ze Szwecją pokazywali że często gubią się w ataku, gdy dobiegali do pola karnego, często nie mieli pomysłu jak z sukcesem zakończyć akcję, mimo to są faworytem bukmacherów, co można wywnioskować po aktualnych kursach na to spotkanie.

W LV BET kurs na Anglię 2.25, natomiast na Chorwację 3.55

Osobiście kierujemy się tutaj w stronę awansu Chorwacji, jeżeli zagrają tak dobry mecz jak z Argentyną, to powinni zagrać z Francją 15 lipca.

TYP: AWANS CHORWACJI [kurs 2:35]

 

LV BET ma również bardzo fajną ofertę na kartki, sędziuję Pan Cüneyt Çakır który już sędziował na tych MŚ w dwóch spotkaniach, gdzie nie wahał się pokazywać żółtego kartonika.

 

PADNIE POWYŻEJ 3.5 ŻÓŁTYCH KARTEK W MECZU [kurs 1.65]

 

 

Kupon zagramy w LVBET – Legalny polski bukmacher z bogatą ofertą bonusów na start. Teraz wprowadzili również CASH OUT – czyli możesz rozliczać kupon podczas jego trwania, nie czekając na koniec spotkania! Korzystamy z tej opcji i gramy to zdarzenie. 

 

 Przejdź do strony głównej i zobacz nasze typy   Koniecznie sprawdź nasze typy na mundial   Zobacz zakładkę z typami dnia   Zobacz ranking bukmacherów   Zobacz Typy na Żużel