Typy na dziś 08.05.18

Po tygodniowej przerwie, wracamy z serią typów dnia i pewniaków na naszej stronie. Dziś skupiliśmy się na analizie spotkania angielskiej Premier League – Swansea vs Southampton. Jest to zaległe spotkanie 31 kolejki, emocji nie zabraknie, gdyż przegrany tego meczu, najprawdopodobniej pożegna się z rozgrywkami w najwyższej lidze.

Jak typujemy ?

Obie drużyny są w strefie spadkowej, mają tyle same punktów, jednak Southampton jest wyżej, z powodu korzystniejszej sytuacji bilansu bramek.

Analizując to spotkanie, bierzemy pod uwagę m.in fakt, że drużyny miały już okazję spotkać się w tym sezonie, padł bezbramkowy remis. Co więcej, dzisiaj może być spotkanie do jednej bramki, przewidujemy ostrożną grę, bez szaleństw. Nikt tutaj nie będzie chciał ryzykować utraty bramki, gdyż może mieć to przykre konsekwencje (spadek z ligi)

Warto zauważyć, że drużyna gospodarzy w ostatnich 3 spotkaniach u siebie – strzeliła tylko jednego gola, co świadczy o słabej skuteczności napastników. Southampton również ma mały bilans strzelonych bramek na wyjeździe, na ostatnie 5 wyjazdowych spotkań, tylko 3 strzelone bramki.

 NASZ TYP NA TO SPOTKANIE 

 

Swansea – Southampton @ poniżej 2.5 gola (1.70)

 edit- TYP DAŁ WYGRANĄ – WYNIK 0:1 

 

 Możesz zagrać to zdarzenie w LvBet – oferują w tym momencie najlepszy bonus na rynku do 1000 zł, rejestrując się z poniższego baneru otrzymasz również 20 ZŁ na start na grę. 

336x260 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Leave a Comment