Typy na dziś 09.05.18

Standardowo udostępniamy Wam nasze dzisiejsze prognozy. Dzisiaj wiele ciekawych spotkań i jest w czym wybierać. Skupiliśmy się na spotkaniu Sevilli z Realem Madryt. Dla gospodarzy , będzie to kluczowe spotkanie w kontekście awansu do Ligi Europy.

Jak Typujemy?

Real Madryt jest niepokonany od 9 kolejek, są na dobrej drodze do zdobycia vice-mistrzostwa w lidze. Mieli okazje mierzyć się z Sevillą w tym sezonie, padł wówczas wynik 5:0. Nie zagrają m.in Ronaldo czy Bale także można się spodziewać, że trener da szanse gry zawodnikom z ławki.

Gospodarze, jeszcze nie dawno mieli fatalną passę 7 spotkań bez wygranej, promyk nadziei dla kibiców, przyniosła skromna wygrana z Real Sociedad 1:0. To spotkanie będzie bardzo ważne, tracą 1 punkt do 7 drużyny w lidze – Getafe. Jest to miejsce premiowane awansem do Ligi Europy. Spodziewamy się zaciętej gry, walki o każdy metr i sporo fauli, co w związku z tym powinno przynieść kartki.

Real będzie kontratakował, a Sevilla będzie się bronić, nie rzadko faulując.

Nasz typ dostępny jest w ofercie LvBet – rejestrując się z baneru poniżej, będziesz mógł odebrać bonus na start 20 zł. Jeśli założysz konto i złożysz minimalny depozyt w wysokości 20 zł, napisz do nas na facebooku a otrzymasz dodatkowe – skuteczne typy.

 NASZ TYP NA TO SPOTKANIE 

 

Sevilla powyżej 2.5 żółtych kartek (1.86)

  TYP DAŁ WYGRANĄ – Sevilla 3 żółte kartki  

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE PEWNIAKI NA DZIŚ

336x260 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Leave a Comment