Pewniaki i Typ Dnia 11.05.18

Nadszedł czas na udostępnienie naszych dzisiejszych prognoz, w tym wpisie zapoznacie się z naszym typem dnia, jak i pewniakami. Korzystając z naszych poniższych selekcji, można zrobić dobry kupon który da zarobić. Dzisiaj bierzemy pod uwagę bardzo ważne spotkanie w Ligue 1 pomiędzy Guingamp a Marsylią, dla gości będzie to bardzo kluczowe spotkanie. Zachęcamy do wpisu

Olimpique Marsylia ma tylko jedną opcję na ten mecz, musi wygrać to spotkanie jeśli chce marzyć o awansie do Ligi Mistrzów, jest to priorytet. Aktualnie zajmują 3 miejsce w tabeli i brakują im jedynie 2 oczka do Lyonu.

Drugie miejsce w tabeli zapewni im upragniony awans do najlepszych rozgrywek w europie. Obie drużyny miały okazję grać ze sobą na koniec zeszłego roku, zwycięsko z tego pojedynku wyszli zawodnicy z Marsylii.

Warto wziąć pod uwagę, że goście są podbudowani awansem do finału Ligi Europy. Mają ambicje i wysokie cele, więc ten mecz nie powinien być dla nich problemem, dodatkowa mobilizacja jeszcze bardziej powinna mieć wpływ na ich grę. Tylko w tym sezonie, strzelili aż 75 bramek a ich przeciwnik jedynie 44.

Nasz typ na to spotkanie wygląda następująco :

Guingamp – Marsylia TYP : Wygra Marsylia (1.70)

 Wynik 3:3 

 UWAGA ! 

Dobrym uzupełnieniem kuponu będzie skorzystanie z naszych pewniaków, poniżej umieszczamy tabelę, wybierając 4 zdarzenia zagraj je w LvBet – grając kupon KOMBI otrzymasz do wygranej 7.5%. W tej chwili nie ma lepszej oferty na rynku, także jeśli nie masz jeszcze konta, to zrób to teraz.

Możesz również skorzystać z naszego TYPU PREMIUM 

“Pewniaki na dziś”

MeczTypKursWynik
Anderlecht - Trnavatyp 11.55
Zurich - Larnacatyp powyżej 2.51.99
ŁĄCZNY KURS3.02STAWKA 100.00.-
EW Wygrana 265.76.-

PRZYKŁADOWA STAWKA – 100 ZŁ

BukmacherPotencjalna wygranaZarejestruj sie

259.30zł

 

Leave a Comment