Typy na Fazę Pucharową Mistrzostw Świata 2018

Wszystkie spotkania fazy grupowej dobiegły końca. Czas na rozgrywki fazy pucharowej, gdzie na start będziemy mieć kilka kapitalnych spotkań, spotkają się ze sobą giganci, także możemy być przekonani że czekają nas ogromne emocje. W tym wpisie przygotowaliśmy dla Was nasze prognozy dotyczące wszystkich spotkań w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

 

Gdzie obstawiać?

Zrobiliśmy małe badanie, gdzie kursy prezentują się najbardziej atrakcyjnie i na prowadzeniu – Fortuna. Poniżej podane zdarzenia są aktualnymi kursami z Fortuny. Jeśli jeszcze nie masz tam konta to dla obserwatorów naszej strony możecie zgarnąć specjalny mistrzowski bonus na czas mundialu ! 

 ODBIERZ PREZENT DLA OBSERWATORÓW NASZEJ STRONY – 150 ZŁ ZAKŁAD BEZ RYZYKA W FORTUNIE  

 

Francja – Argentyna

Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta w tym spotkaniu. Celem Francji było zdobycie 9 punktów i plan został zrealizowany, natomiast Argentyna średnio radziła sobie w pierwszych meczach i było blisko sensacji. Mecze w fazie pucharowej mogą wyglądać już zupełnie inaczej, osobiście gralibyśmy w stronę Francji, gdyż kurs jest bardzo dobry, jednakże tutaj celujemy w typ że :

 Obie drużyny strzelą gola po kursie [2.17] 

Urugwaj – Portugalia 

Obie drużyny słyną z zaciętej i twardej gry. To mogą być szachy i spotkanie w którym zobaczymy mało bramek. Przewidujemy dużo fauli i możliwego gola ze stałego fragmentu gry, a najpewniejszą opcją dla nas będzie:

 poniżej 2.5 gola w meczu [1.50]  

Brazylia – Meksyk

Brazylia ma duże pole do popisu w ataku i z pewnością będą chcieli to wykorzystać, przewidujemy że strzelą bramkę i zapewnią sobie awans do następnej rundy mundialu.

 Brazylia wygra [1.52]  

 

Belgia – Japonia

Belgia wygrała grupę i jest jednym z faworytów do walki o finał Mistrzostw Świata. Mają szeroki wachlarz w ofensywie, powinni sobie bez problemu poradzić z Japonią.

 Belgia wygra [1.44]  

 

Hiszpania – Rosja

Jak większość, uważamy że na tym etapie rozgrywek Rosja – czyli gospodarz mistrzostw, zakończy swój udział. Drużyna z Hiszpanii gra na zupełnie innym poziomie piłkarskim i przewidujemy tutaj że bez większych problemów zakwalifikują się do ćwierćfinału po efektownej wygranej z Rosją.

 handi 0-1 typ 1[2.60]  

 

Chorwacja – Dania

Duńczycy nie porywali swoją grą w fazie grupowej, ale udało im się awansować. Przeciwnik będzie bardzo wymagający, pogromca Argentyny czyli Chorwacja, kapitalnie przeszli przez pierwsze 3 spotkania. Są znakomicie przygotowani fizycznie do tego turnieju i spokojnie można powiedzieć że stać ich na finał.

 Chorwacja wygra [1.90]  

 

Szwecja – Szwajcaria

Tutaj będziemy kierować się tym co się stało w fazie grupowej, dwóch czołowych obrońców Szwajcarii wyłapało żółte kartki – Schar i Lichsteiner co oznacza że nie zagrają w najbliższym spotkaniu. Szwecja dobra ofensywnie może to wykorzystać i awansować.

 Szwecja awans [1.90]  

 

 

Kolumbia – Anglia

Tutaj bardzo ciężko wybrać faworyta, zarówno Kolumbia jak i Anglia sprawdziły się w swoich grupach. Kolumbia pokazała w meczu z Polską, że jest niezwykle skuteczna. Anglia wygrała z Panamą dużą ilością bramek i było to ich najwyższe zwycięstwo w historii na mundialu. Tutaj może być różnie, ale powinny paść bramki.

 Obie strzelą [2.24]  

 

Powyżej zamieściliśmy typy które można grać jako single, mogą być też to prognozy które będą jakimś uzupełnieniem waszych selekcji. Nie zalecamy grać wszystkich na jednym kuponie. Poniżej umieszczamy tabelę kuponu AKO. Który za niską stawkę może dać pokaźna wygraną.

MeczTypKursWynik
Urugwaj - Portugaliaponizej 2.51.50
Francja - Argentynapowyżej 1.5 gola1.55
Brazylia - Meksyktyp 11.52
Belgia - Japoniatyp 11.44
Hiszpania - Rosjatyp 11.60
Chorwacja - Daniatyp 11.89
Szwecja - Szwajcaria1X1.52

 

Ewentualna Stawka 20 ZŁ

EWENTUALNA WYGRANA 393 ZŁ