Typy na Finał i Mecz o 3 miejsce | Mistrzostwa Świata 2018

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed nami 2 ostatnie spotkania na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2018. Zapraszamy Was do tego wpisu w którym przedstawimy nasze typy. 

 

Belgia – Anglia

Belgia to silna drużyna, która ma mocne punkty praktycznie w każdej części boiska. Te drużyny miały już okazję ze sobą rywalizować w fazie grupowej, gdzie Belgowie wygrali 1:0.

Mecze o 3 miejsce rządzą się swoimi prawami, tutaj postawimy na statystykę, ostatnie 10 spotkań o 3 miejsce to overy bramkowe, dlatego bez większego zastanowienia gramy ten typ.

Belgia – Anglia: powyżej 2.5 gola [kurs 1:59]

 

Francja – Chorwacja

Chorwaci pokazali na tym turnieju niesamowite przygotowanie fizyczne, grali już 3 dogrywki i nie widać po nich zmęczenia. Można być pewnym że podejdą do tego spotkania w 200% przygotowani fizycznie i merytorycznie. Jeśli uda im się wygrać, czeka ich sława i prestiżowe miejsce w historii światowej piłki.

Z drugiej strony Francja – najbardziej wartościowa ekipa na mundialu. Niesamowicie szybki Mbappe i skuteczny Griezzman. Jedno jest pewne..scenariusz tego spotkania ciężko przewidzieć. Dużo będzie zależeć od dyspozycji piłkarzy w danym dniu, różnica w ofensywie przemawia na korzyść trójkolorowych i pomimo większej sympatii w stronę Chorwatów,  zdecydujemy się postawić na to, że Francja zdobędzie Mistrzostwo.

 

Francja – Chorwacja: Francja wygra Mistrzostwa Świata [1.44]

 

W KUPONIE AKO

PRZY STAWCE 150 ZŁ

EWENTUALNA WYGRANA 302.23 ZŁ

 

 

 Przejdź do strony głównej i zobacz nasze typy   Koniecznie sprawdź nasze typy na mundial   Zobacz zakładkę z typami dnia   Zobacz ranking bukmacherów   Zobacz Typy na Żużel