Typy na Ligę Mistrzów | 5 kolejka – Środa | 2018

Środowy wieczór po raz kolejny spędzamy z Ligą Mistrzów. Coraz ciekawsze spotkania gwarantują coraz to lepsze emocje piłkarskie. A my postaramy się po raz kolejny przybliżyć wam optymalne szanse rywalizujących ze sobą drużyn. Dokładnie przeanalizowane przez nas wtorkowe spotkania z pewnością oprócz oczekiwanych wyników zagwarantują nam sporo emocji.

Wczoraj większość naszych typów okazała się być skuteczna, dziś powinno być podobnie!

 

 

PSG PSG – Liverpool FCLiverpool FC 

Na to spotkanie czeka wielu fanów piłki nożnej. PSG po dwóch remisach z Napoli musi zrobić wszystko by zdobyć 3 punkty w tym spotkaniu, ich defensywa pozostawia wiele do życzenia a biorąc pod uwagę rozpędzające się – ofensywne trio Liverpoolu, możemy wnioskować że w tym spotkaniu padnie over bramkowy.

 

🔥➡️Nasz typ: powyżej 2.5 gola (1.51)

 

Tottenham HotspurTottenham Hotspur – Inter MediolanInter Mediolan 

Tottenham ostatnio świetnie się pokazał w meczu ligowym, gdzie w pięknym stylu pokonali Chelsea. Natomiast Inter gra na podobnym, dobrym poziomie od początku tego sezonu. Tottenham wygrywając to spotkanie może myśleć o awansie z grupy, więc będą musieli zaatakować – czego skutkiem będą kontry Interu. Spodziewamy się tutaj bramek po obu stronach.

🔥➡️Nasz typ: obydwie strzelą (1.66)