Typy na Ligę Mistrzów | 5 kolejka – Wtorek | 2018

Wtorkowy wieczór po raz kolejny spędzamy z Ligą Mistrzów. Coraz ciekawsze spotkania gwarantują coraz to lepsze emocje piłkarskie. A my postaramy się po raz kolejny przybliżyć wam optymalne szanse rywalizujących ze sobą drużyn. Dokładnie przeanalizowane przez nas wtorkowe spotkania z pewnością oprócz oczekiwanych wyników zagwarantują nam sporo emocji.

 

 

 

Juventus Turyn – Valencia CF 

 

“Biała Dama” w ostatniej potyczce w Lidze Mistrzów nie sprostała Manchesterowi United. Co spowodowało brak pewności decydującej o wyjściu z grupy. Zatem ten mecz  piłkarze Juventusu muszą zakończyć z dorobkiem trzech punktów. Odnośnie gości, ich gra prezentuje się coraz lepiej, składniej potrafią wymieniać piłkę. Na pewno postawią za swój cel szczelną defensywę goście z estadio Mestalla. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim meczu u siebie Juventus nie był za bardzo skuteczny, nie należy się tutaj spodziewać dużej ilości bramek.

 

🔥➡️Nasz typ: poniżej 3.5 gola (1.40) ✅

 

AS Roma –    Real Madryt  

 

Tutaj gospodarze na pewno będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się na własnym boisku, co prawda ligowe potyczki mogą nie do końca odzwierciedlać formy jaką zaprezentują w starciu z ”  królewskimi ” ale wywalczenie tutaj jednego punktu to cel minimum. Przyjezdni podobnie prezentują się w La Liga. Co prawda nowy trener zaczął swoją przygodę z wysokiego C to w Lidze Mistrzów czeka go prawdziwy sprawdzian. Już ostatni dość szokujący wynik z Eibar, nieco ostudził głowy  piłkarzy Solariego.  Wnioskować można, że przed nami szykuję się zacięty, wyrównany pojedynek.

🔥➡️Nasz typ: powyżej 2.5 gola (1.56) ❌