Typy na Ligę Mistrzów | 5 kolejka – Wtorek | 2018

Olympique Lyon  –  Manchester City 

 

W pierwszym spotkaniu tych drużyn nie lada zaskoczeniem było sensacyjne zwycięstwo piłkarzy Lyonu. Ale od tamtego spotkania minęło sporo czasu, a podopieczni Guardioli  zrobili zdecydowany postęp w swojej grze. Przy bardzo ofensywnie grającym  zespole “The Citizens”  problemy Olympique z formacją obronną mogą zadecydować o wygranej w tym meczu. Goście z pewnością będą chcieli się zrewanżować  za pierwszy pojedynek i zaaplikować francuzom parę bramek.

 

🔥➡️Nasz typ: powyżej 2.5 gola (1.40) 

 

CSKA Moskwa   –  FC Victoria Pilzno 

 

Stawką tego pojedynku będzie w przypadku wygranej gospodarzy zapewnienie sobie trzeciej lokaty w tej grupie. Na papierze zdecydowanie są faworytami, gdyż  Victoria znacznie lepiej spisuje się na własnym boisku. Zawodnicy CSKA z pewnością będą chcieli przypieczętować swoja przewagę i strzelić więcej niż jedną bramkę.

 

🔥➡️Nasz typ: wygra CSKA (1.79) ❌

 

AEK Ateny  – Ajaks Amsterdam  

 

Stawić czoła Holendrom nie będzie łatwo, mimo  gry na własnym obiekcie drużyna gości jest zdecydowanie bardziej doświadczona i prezentuję lepszy poziom. Mimo drobnych problemów ze skutecznością – Ajaks może tutaj strzelić więcej niż tylko jedno trafienie, ponieważ dalej liczy się w grze o 1 miejsce w tabeli.

🔥➡️Nasz typ: Ajaks wygra (1.57)