Typy na Ligę Mistrzów | 5 kolejka – Wtorek | 2018

Man United  – Young Boys Berno 

Nie łatwe zadanie przed przyjezdnymi szwajcarami stawić czoła czerwonym diabłom na ich obiekcie. Mimo wysokiej porażki “Boysów” z Berna w pierwszej odsłonie tej potyczki, uszczelniona defensywa może pomóc w zmniejszeniu porażki. Gdyż  “czerwone diabły” z pewnością będą chciały zgarnąć 3 punkty.

🔥➡️Nasz typ: handi 0-1 typ 1 (1.79)

 

Hoffenheim  –  Szachtar Donieck   

 

Pięta achillesową gospodarzy jest ich szwankująca defensywa. Zarówno w LM jak i w Bundeslidze sprawuje się naprawdę poniżej oczekiwań, Z kolei Szachtar mający jeszcze jakieś szansę na wyjście z grupy postanowi wykorzystać to w tym pojedynku i wywieźć z Niemiec 3 punkty. Zapowiada się naprawdę  zacięte widowisko i ciężko tu wskazać bezpośredniego zwycięzce.

🔥➡️Nasz typ: powyżej 2.5 (1.43) 

 

 

Bayern Monachium –  Benfica Lizbona

 

Bawarczycy grają bez oczekiwanego wobec nich poziomu, zarówno słaba postawa w Bundeslidze, a także w Champions League. Goście za wszelką cenę postarają się wykorzystać kryzys gospodarzy i wywieźć przynajmniej jeden punkt. Dla Bayernu to może być mecz przełomowy, jeżeli przypomni sobie dawny styl gry który obfitował w zwycięstwa i mnóstwo strzelonych bramek.

🔥➡️Nasz typ: Bayern wygra (1.30) 

 

Przy stawce 20 zł
Ewentualna wygrana wynosi 320.50 zł

 

 

 Przejdź do strony głównej i zobacz nasze typy    Zobacz zakładkę z typami dnia   Zobacz ranking bukmacherów   Zobacz Typy na Żużel 

 


Reklama : https://rankuje.pl

Reklama: http://jakzarobicwdomu.pl