Typy na Mistrzostwa Świata | Polska – Kolumbia

Dziś wieczorem Polska reprezentacja rozegra swoje drugie spotkanie na tegorocznych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Naszym przeciwnikiem będzie wymagający rywal z Ameryki Południowej – Kolumbia. Nasz ostatni pojedynek z Senegalem musi odejść w zapomnienie, był to mecz który nam zupełnie nie wyszedł, a jak będzie dzisiaj? zapoznajcie się z naszymi typami.

 

Jakie Typy na Polska – Kolumbia?

Kolumbia przegrała swoje pierwsze spotkanie z Japonią 1-2. W związku z tym stoją pod ścianą, tak samo jak my, remis tutaj nikogo nie urządzi. Wnioskujemy że będzie to otwarte spotkanie w którym powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach, nie wiadomo czy zagra Glik który leczy uraz barku, bez niego możemy mieć problemy w defensywie a co za tym idzie wysoce prawdopodobne że stacimy bramkę.

Nasi piłkarze również zdają sobie sprawę, z tego o co grają. Nie tylko o zachowanie szans na awans, ale o odzyskanie zaufania kibiców. Przewidujemy że nasi zagrają agresywniej, piłką do przodu, co stworzy dla nas szansę na bramkę.

Kto wygra? ciężko przewidzieć, trzymamy z całych sił kciuki za Polskę, jednak najrozsądniej jest tutaj zagrać typ :

Polska – Kolumbia @ Obydwie drużyny strzelą bramkę (1.90)

To zdarzenie zagramy w Fortunie, na mundial dają 150 zł zakładu bez ryzyka oraz dodatkowy bonus (Happy Hours 1.14) jeśli zagramy to spotkanie na godzinę przed meczem. Dzięki tej opcji wygrana będzie większa.

 Jeśli nie wystarcza Ci singiel, zobacz też nasz kupon z ,PEWNIAKAMI, gdzie możesz dołożyć sobie jakieś zdarzenie do kuponu.

 TYPY DNIA ZOBACZYSZ TUTAJ 

 

 

 

 Przejdź do strony głównej i zobacz nasze typy   Koniecznie sprawdź nasze typy na mundial   Zobacz zakładkę z typami dnia   Zobacz ranking bukmacherów   Zobacz Typy na Żużel