Typy na Mundial | Grupa A

Typy na mundial grupa A: Interesująca grupa w której zagra rzecz jasna gospodarz tych Mistrzostw czyli Rosja. Zawodnicy Stanisława Czerczesowa teoretycznie nie mają zbyt wymagających rywali, jednak wszystko zweryfikuje boisko. Zapoznajcie się jak wyglądają nasze prognozy

Rosja 
Ich atutem jest to że będą grać u siebie, sędziowie również mogą ich lekko wspomóc, jeśli chodzi o ostatnie występy w meczach towarzyskich to nie wygląda to kolorowo, sromotna porażka z Brazylią na swoim stadionie z pewnością wzbudziła niepokój kibiców. Mecz otwarcia grają z Arabią Saudyjską – teoretycznie najsłabszą drużyną grupy, w tym meczu Rosja powinna urwać 3 punkty i nabrać pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami.

 

 

Egipt 
Ostatnie spotkania pokazały że na własnych śmieciach są bardzo mocni, mają uzdolnionych młodych piłkarzy no i zawodnika o którym mówić nie trzeba – Mohameda Salaha, który jest na ustach wszystkich w całej Anglii, kapitalne występy w Premier League i na obecną chwile najlepszy strzelec angielskich rozgrywek. Egipt jest w stanie powalczyć tutaj z każdym, wydaje nam się że zdobędą cenne 3 punkty przeciwko Arabii Saudyjskiej, natomiast na resztę drużyn, posiadanie Mohameda Salaha może być nie zbyt wystarczające.

 

Arabia Saudyjska 
Większość twierdzi że jest to najsłabsza drużyna grupy, my również zgadzamy się z tą opinią. W starciach z bardziej wymagającymi rywalami wyraźnie widać u nich braki, pamiętajmy jednak że to są Mistrzostwa Świata a ten turniej lubi niespodzianki.

 

Urugwaj 
Drużyna która ma najlepsze indywidualności, ale nie ma team spiritu. Ostatnio można było zauważyć wyraźny spadek formy tej ekipy, pomimo awansu, ich gra wyglądała bez ładu. Problemem jest u nich słaba 2 linia, brakuje zawodnika który dobrze rozgrywał by piłkę w stronę wyśmienitych napastników Cavaniego i Suareza. Uważamy jednak że się zmobilizują i wyjdą z grupy.

 Prognoza : Urugwaj wygra grupę [kurs 2,1 w Efortuna] 

 

Tak wygląda nasza prognoza na grupę A : 

Miejsce 1 Urugwaj 
Miejsce 2 Rosja 
Miejsce 3Egipt
Miejsce 4Arabia Saudyjska
TYPY NA GRUPE A :

  MeczTypKursWYNIK
  Rosja - Arabia SaudyjskaTyp 11.35
  Egipt – UrugwajObydwie strzelą2.02
  Rosja – EgiptTyp 11.93
  Urugwaj - Arabia SaudyjskaTyp 11.29
  Urugwaj - RosjaTyp 1X1.35
  Arabia Saudyjska - EgiptTyp 21.77

 

Kurs łączny : 29.44

Kursy z oferty LvBet –  Odbierz bonus na start 20 zł  

Potencjalna Stawka – 100 zł

Ewentualna Wygrana – 2331.83 zł

 

 

Zobacz również inne nasze typy dnia oraz promocje i bonusy bukmacherskie 

Leave a Comment