Typy na Mundial | Grupa B

W tym wpisie bierzemy po lupę rywalizację w grupie B. Na pierwszy rzut oka, możemy zauważyć 2 silne ekipy Hiszpanii i Portugalii, oraz drużyny takie jak Maroko i Iran, wydawać by się mogło, że między tymi drużynami jest spora przepaść, ale pamiętajmy, że mundial lubi niespodzianki.

Typy na Mundial grupa B

 

Portugalia
Aktualny Mistrz Europy już w pierwszym swoim spotkaniu zmierzy się z najtrudniejszym rywalem – Hiszpanią. Uważamy, że w tym spotkaniu nie będzie zbędnego ryzyka, podział punktów byłby tutaj odpowiedni dla obu ekip, aby następnie spokojnie rozegrać swoje mecze z pozostałymi drużynami. O 1 miejscu w grupie może zadecydować ilość bramek / różnica. Naszym zdaniem Portugalia zajmie 2 miejsce w grupie.

 

Hiszpania
Drużyna z aspiracjami na zdobycie Mistrza Świata. Nie powinni mieć większych problemów, aby wyjść z grupy z 1 miejsca. Są bardzo dobrze poukładani, zarówno w obronie, jak i ofensywnie. Jeśli w pierwszym swoim spotkaniu padnie remis, to możemy być pewni, że mecze z Marokiem czy Iranem będą obfitować w wiele bramek, tak aby zdobyć przewagę nad Portugalią.

 

Maroko
Mają w swojej ekipie bardzo solidnych graczy, takich jak: M. Benatia, N. Dirar, czy A. Hakimi, którzy są bardzo solidnymi obrońcami, ich gra może skutecznie uniemożliwić ataki na bramkę, nie gorzej wygląda sytuacja w środku pola gdzie gra dwóch obrońców, którzy grają na co dzień w Feynordzie. Przepaść pomiędzy zawodnikami Maroka a Hiszpanii czy Portugalii jest duża, ale na pewno będą walczyć, jest to drużyna z Afryki, która da z siebie więcej niż 100%.

 

Iran
 Na ostatnim mundialu pokazali się z bardzo walecznej strony. Utwierdzili nas w przekonaniu, że nie są chłopcami do bicia. Niestety grupa na tych mistrzostwach, trafiła się im piekielnie ciężka, to będzie bardzo mocna przeprawa, przewidujemy 4 miejsce w grupie

 

Miejsce 1Hiszpania
Miejsce 2Portugalia
Miejsce 3Maroko
Miejsce 4Iran
MeczTypKurs
Maroko - IranTyp 12.35
Portugalia - HiszpaniaTyp X3.40
Portugalia - MarokoTyp 11.58
Iran - HiszpaniaPowyżej 3.5 gola2.90
Iran - PortugaliaTyp 21.40
Hiszpania MarokoTyp 11.40

 

Leave a Comment