Typy na Mundial | Grupa C

Czas przyjrzeć się grupie C, gdzie mamy jednego zdecydowanego faworyta do awansu i 3 bardzo ciekawe drużyny, które powalczą o awans. Ta grupa może być jedną z najbardziej wyrównanych na mundialu. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Australia
  Najlepszym wyczynem tej drużyny był awans do 1/8 finałów Mistrzostw Świata w 2006 roku w Niemczech. W 2010 i 2014 roku zakończyli swoje zmagania na fazie grupowej i tutaj również przewidujemy taki scenariusz. Australia, przede wszystkim znana jest z waleczności, nie mniej jednak może się to okazać za mało, na drużynę Danii czy Francji.

 

Dania
W swoich ostatnich spotkaniach eliminacyjnych pokazali że są bardzo groźnym rywalem. Posiadają w swojej ekipie wartościowych graczy, takich jak: Christian Eriksen czy Simon Kjaer. Duńczycy mają bardzo korzystny układ spotkań, rozpoczynając od meczu z Peru, następnie Australią i na końcu Francja. Naszym zdaniem, pierwsze 2 spotkania przyniosą im komplet 6 punktów, a w ostatnim spotkaniu z trójkolorowymi, będą już pewni awansu.

 

Francja
Tutaj wszyscy jesteśmy pewni co do faworyta grupy, jest nim rzecz jasna Francja. Griezmann, Pogba, Dembele czy Kante to jedni z najlepszych piłkarzy na świecie, którzy będą chcieli poprowadzić swoją reprezentacje do finału. Czy Francja zdobędzie komplet 9 punktów? Możliwe, nie mniej jednak, nie zdziwimy się jak któraś z drużyn urwie im punkty.

 

Peru
Drużyny z Ameryki Południowej cechuje determinacja, dlatego możemy być pewni że Peru da z siebie wszystko aby wywalczyć awans, uważamy że bezpośrednia rywalizacja będzie mieć miejsce z Danią. Tutaj bardzo ciężko przewidzieć jaki będzie rezultat. Duńczycy, pokazali już w meczu z Polakami na co ich stać, wygrywając 4:0. Będą niezwykle silni na tym mundialu.

 

Nasza prognoza 
Miejsce 1Francja
Miejsce 2Dania
Miejsce 3Peru
Miejsce 4 Autralia
 Nasz kupon na grupę C 
MeczTypKurs
Francja - AustraliaTyp 11.24
Peru - DaniaTyp X3.40
Francja - PeruTyp 11.39
Dania - AustraliaTyp 11.82
Dania - FrancjaTyp 21.66
Australia - PeruTyp X3.35

 

20_PLN_NDB_728x90

Leave a Comment