Typy na Mundial | Grupa E

Zapraszamy do wpisu, w którym skupimy się na analizie grupy E. Zdecydowanym faworytem na zwycięstwo grupy jest Brazylia. Możemy być jednak pewni, że czeka nas bardzo zacięta rywalizacja o 2 miejsce w grupie, które również premiuje daną drużynę awansem.

 

Brazylia

Ekipa „ Canarinhos” to najbardziej utytułowana ekipa mistrzostw świata sięgnęła bowiem po ten tytuł, aż pięć razy. Wybierając się do Rosji, ma jasno postanowiony cel. Zdobycie Pucharu Świata po raz szósty. Rywale w grupie nie powinni sprawiać kłopotu przed osiągnięciem pierwszego miejsca. Neymar i spółka może bardzo dać się we znaki i zaaplikować sporo bramek.

Szwajcaria

Dobrze pamiętamy, jak bardzo dała się we znaki reprezentacji Polski w 1/8 Euro 2016. Drużyna przygotowania doskonale pod względem taktycznym. Posiada w swoich szeregach piłkarzy, którzy potrafią przechylić szale zwycięstwa na korzyść Szwajcarii m.in. Shaqiri. Z zajęciem drugiego miejsca w grupie nie powinno być problemu. Oprócz Brazylii rywale są jak najbardziej w zasięgu Szwajcarów.

 

Kostaryka 

Reprezentacja Kostaryki będzie musiała się spiąć na wyżyny, aby zająć drugie miejsce. Jest to chyba najsłabsza ekipa z Południowej Ameryki na mundialu, więc nikt tutaj nie wróży podboju Rosji. Bardzo możliwe, że zajmie trzecie miejsce w grupie, jeżeli będzie w stanie
pokonać Serbie.

 

Serbia 

Zaangażowanie i nieustępliwość to zalety cechujące drużyny z Bałkanów. Jeżeli Serbom uda się po tak długiej nieobecności na mistrzostwach świata stworzyć zespół, co w poprzednich latach było trudne, może naprawdę zaznaczyć swoją obecność na turnieju w Rosji. W tej drużynie drzemie ogromny potencjał, wielu reprezentantów występuje na co dzień w silnych europejskich klubach. Najważniejszym zadaniem będzie przełożenie tego na siłę drużyny narodowej.

TYPY NA MUNDIAL GRUPA E

MeczTypKurs
Kostaryka - Serbiapowyżej 1.5 gola1.49
Brazylia - Szwajcariatyp 11.38
Brazylia - Kostarykatyp powyżej 2.51.68
Serbia - Szwajcariatyp 22.60
Serbia - Brazyliatyp 21.38
Szwajcaria - Kostarykatyp 11.92
 Przejdź do strony głównej