Typy na Mundial | Grupa H

Najbardziej emocjonująco zapowiada się dla nas grupa H. Biało-czerwoni wracają do walki o Puchar Świata po 12 latach absencji. Każda z drużyn jest zadowolona z losowania, co potwierdza jak wyrównane zespoły ze sobą rywalizują. Ciężko wyłonić faworyta, zapowiada się naprawdę zacięta walka miejmy nadzieję, że wśród  drużyn które wywalczą awans będzie Polska. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi typami grupy H

 

 

 

Polska:  Po ostatnich mistrzostwach Europy we  Francji, a także udanych eliminacjach, nasza reprezentacja rozbudziła apetyt  na osiągnięcie wymarzonego sukcesu na MŚ. Nie będzie to łatwe, gdyż jak nam dobrze wiadomo wracamy na mundial po 12 latach i nigdy nie byliśmy drużyną ”turniejową „. Pierwszy mecz z Senegalem będzie  niesłychanie kluczowe, bowiem mierzymy się z drużyną z pierwszego lądu po raz pierwszy w historii. Czas na przełamanie, od ponad 16 lat nie zwyciężyliśmy pierwszego meczu na MŚ .

 

Senegal :  Drużyna która posiada w swoich szeregach wielu piłkarzy występujących na co dzień w Europie. Jednak reprezentacja Senegalu nie jest już tym krajem który na potęgę produkował generacje  bardzo zdolnych graczy słynących z bardzo dobrego przygotowania motorycznego. Nie tyle technika, co właśnie siła, zdecydowanie  i  kondycja mogą  zadecydować  o tym  że Senegal może sporo namieszać w grupie H.

 

 

Kolumbia: Chyba najbardziej naszpikowana gwiazdami na wszystkich pozycjach drużyna. Południowoamerykański styl gry jest bardzo ofensywny, ładny dla oka, szybki  i opierający się na bardzo dobrym wyszkoleniu technicznym. Kolumbia to drużyna doskonale poukładana i scalona, każdy wie co ma grać, nikomu piłka nie przeszkadza. Falcao, James i reszta ekipy będzie z pewnością dążyła do zajęcia 1 miejsca w grupie.

 

  Japonia: Najmniej chyba doceniana ekipa. Po wylosowaniu Japonii, od razu wróciły przykre wspomnienia z MŚ Korea Japonia, gdzie ulegliśmy bardzo podobnie grającej Korei.  Z Japonią mierzyliśmy się przed Mundialem w 2002  i wtedy ekipa z kraju kwitnącej wiśni wygrała z Polską  2-0. Japończyków mimo , braku w swoich szeregach wielkich piłkarzy cechu ogromna waleczność, dyscyplina taktyczna , przygotowanie motoryczne. Bardzo niewygodny rywal, potrafiący szybko przechodzić z defensywy do kontry. Japończycy mogą sprawić sporo niespodzianek, być może będą czarnym koniem tej grupy.

 

MeczTypKursWynik 
Kolumbia - Japonia11.69
Polska - Senegal
1X1.28
Japonia - Senegal2X1.27
Polska - Kolumbia1X1.57
Japonia - Polska2X1.20
Senegal - Kolumbiatyp 22.1

Stawka 20 zł

Ewentualna Wygrana 191.30 zł