Typy na Mecz Polska Senegal | Kupon na Dziś

Na dzisiejszy dzień czekaliśmy 12 lat. Polska zagra w Moskwie spotkanie Mistrzostw Świata z Senegalem. Dzisiaj każdy w Polsce będzie trzymać kciuki za naszą reprezentację, wierzymy mocno w zwycięstwo, jednak trzeba też spojrzeć na to wydarzenie z chłodną głową, zrobiliśmy analizę tego meczu, zobacz nasze typy na Polska – Senegal.

 

Wyłoniliśmy kilka ciekawych singli które warto zagrać na to spotkanie, kursy bardzo atrakcyjne. Można je zagrac solo, ewentualnie dobrać coś z naszego kuponu ako, które również znajdziecie poniżej.

 

Ten mecz polecamy grać w Fortunie, oferują mistrzowski bonus na start, jeśli jeszcze nie masz tam konta, załóż je teraz.

 

 

 

 

JAKIE TYPY NA POLSKA SENEGAL

Na pierwszy rzut zagramy kartki, drużyna z Afryki posiada w swoich szeregach graczy silnych fizycznie, nasi zawodnicy nie rzadko będą próbować zatrzymywać ich ataki – faulując. To może być mecz obfitujący w dużą ilość przewinień z naszej strony. W związku z czym idealnym singlem do zagrania będzie tutaj :

  • Polska powyżej 1.5 żółtych kartek (2.19)

 

Kolejnym typem jaki warto wziąć pod uwagę to under bramkowy i zwycięstwo Polaków. Kurs jest bardzo wysoki, gdzie przy małej stawce, wygrana może być okazała. W tym meczu przewidujemy dużo gry z przewinieniami, w środku pola. Lewandowski ostatnio wspominał, że nie ma ciśnienia na zdobywanie bramek, liczy się zwycięstwo i pomoc drużynie, w związku z czym można tutaj spróbować zagrać takie zdarzenie.

  • Polska wygra i w meczu padnie poniżej 2.5 gola (4.15)

 

Robert Lewandowski jest aktualnie w dobrej formie strzeleckiej, można tutaj prognozować że strzeli Senegalowi upragnioną bramkę i w dużym stopniu przyczyni się do zwycięstwa. Osobiście, mocno w to wierzymy, w związku z czym proponujemy poniższego singla

 

  • Lewandowski strzeli (2.05)

 

Wszystkie single można zagrać pojedyńczo, możesz ich też użyć do swojego kuponu AKO. Poniżej podsyłamy propozycje pewniaków na dzisiaj, niskie kursy, ale wyższe prawdopodobieństwo wygranej.

KUPON AKO NA DZIŚ – PEWNIAKI

MeczTypKursWynik
Anderlecht - Trnavatyp 11.55
Zurich - Larnacatyp powyżej 2.51.99
ŁĄCZNY KURS3.02STAWKA 100.00.-
EW Wygrana 265.76.-

 

BukmacherPotencjalna wygranaZarejestruj sie

259.30zł

 

 

 

 

 Przejdź do strony głównej i zobacz nasze typy   Koniecznie sprawdź nasze typy na mundial   Zobacz zakładkę z typami dnia   Zobacz ranking bukmacherów   Zobacz Typy na Żużel